Święto Mam w klasach 1-3

Dzień Matki w SP w Prątnicy       

26 maja to wyjątkowy dzień dla wszystkich polskich rodzin – Dzień Matki.

Z tej okazji dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej w Prątnicy pod opieką wychowawczyń, w nietypowych okolicznościach nauczania na odległość, przygotowały program artystyczny, aby jak najpiękniej podziękować Mamom.

To one wprowadzają swoje pociechy w życie, próbują zadomowić je w świecie pogodnie, bez lęku i nienawiści. 

Ufamy, że wyrecytowana i wyśpiewana miłość, poparta uśmiechami, pocałunkami, uściskami i życzeniami płynącymi z głębi dziecięcych serduszek, będzie siłą i osłodą dla wszystkich Mam na kolejne, czasem trudne dni.

Nie zapominajmy też, że naszym ukochanym Rodzicielkom możemy odwdzięczać się miłością za ich miłość – bezcenny dar życia, za troskę, opiekę, obecność – nie tylko jeden dzień w roku.

Życzymy, żeby miłość osób, które kochają, wróciła do nich zwielokrotniona.

materiał: SP w Prątnicy