„Szok” w naszej szkole

19 lutego 2020r. do naszej szkoły przybył cyrk Szok.

Artyści z Ukrainy zaprezentowali przedszkolakom i uczniom pokazy iluzjonistyczne, żonglerskie i ekwilibrystyczne.

Widzów zachwyciła sprawność fizyczna wykonawców, ich gibkość i precyzja ruchów. Akrobaci zachęcali publiczność do powtórzenia niektórych zadań. Próby ich wykonania (na ogół nieudane -bo jak dotrzymać kroku profesjonalistom?..) wywoływały salwy śmiechu na sali. Jednak największe emocje wzbudził boa dusiciel. Najpierw można było podziwiać zwierzę oplatajace ciało tancerki, a następnie chętni widzowie mogli je dotknąć, a nawet potrzymać. Delikatną skórę i znaczny ciężar gada miała okazję poczuć jedna z pań wychowawczyń, która zdecydowała się na założenie naszyjnika… z węża.

Ten występ dostarczył młodszym i starszym odbiorcom wielu pozytywnych emocji, dlatego publiczność nagrodziła artystów wielkimi brawami. materiał

BK