Walentynki

14 lutego to wyjątkowy dzień, który świętują wszyscy zakochani. Jest to też czas ważny dla przyjaciół i bliższych znajomych. Na sklepowych wystawach pojawiają się czerwone serca, balony i wszystko, co tylko w jakiś sposób kojarzy się z miłością.

Obchody tego dnia dotarły także do naszej szkoły. Tak bardzo lubimy to święto, że postanowliśmy je uczcić w sposób wyjątkowy.

13.02 w naszej szkole odbyła się dyskoteka, w której udział wzięli uczniowie klas 4-8. Zabawa przy muzyce kilka razy była przerwana, aby samorząd szkolny mógł przeprowadzić przygotowane przez siebie konkurencje, a zwycięzcom wręczyć nagrody.

14.02. zaś uruchomiona została POCZTA WALENTYNKOWA. Obdarowanym przepięknymi kartkami uczniom przez cały dzień nie schodził z ust ogromny uśmiech.

I tego dnia na uczniów czekały nagrody przygotowne przez samorząd szkolny oraz jego opiekunów, panie: Anitę Grajewską i Emilię Czyżak. Warunkiem wylosowania walentynkowej nagrody było zaprezentowanie swojego talentu, stąd też szkolny korytarz przepełniony był śpiewającymi, tańczącymi, recytującymi lub opowiadającymi żarty uczniami. Publiczność dzielnie wspierała wszystkich występujących. Członkowie samorządu szkolnego zachęcali też wszystkich uczniów do wspólnego tańca.

Głośno, radośnie, z muzyką, uśmiechem na buziach, no i przede wszystkim z ogromną miłością w sercu – tak włanie minął nam dzień św. Walentego. Oby więcej takich dni. 🙂