Turniej halowej piłki nożnej

Piątek 13 XII był dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej dniem pełnym emocji ze względu na Szkolny turniej halowej piłki nożnej klas I-III.

Chyba każdy chłopiec pragnie sukcesów w sporcie, a ta dyscyplina cieszy się wyjątkową popularnością.

Zawodnicy dzielnie walczyli pod fachowym okiem pana Dyrektora, Dariusza Liberackiego, oraz pana Mateusza Senkowskiego, który sędziował wszystkie mecze. Ducha walki i wiary w możliwości młodych sportowców rozpalały koleżanki z klas oraz zatroskane wychowawczynie.

Oto wyniki turnieju:

  1. Klasa I – Klasa II   3:4
  2. Klasa III -Klasa I   14:00
  3. Klasa III – Klasa II   7:00

Klasyfikacja końcowa:

I  Klasa III 6 pkt  21:00

II Klasa II 3 pkt   4:10

III Klasa I 0 pkt   3:18

Najlepszymi zawodnikami zostali:

Klasa III – Jakub Kisicki (król strzelców), Wiktor Czarnecki

Klasa II – Dominik Jakubowski

Klasa I – Wojciech Ogrodowski, Marcel Mężydło

Najlepszymi bramkarzami zostali:

Klasa III – Krzysztof Breński

Klasa II – Wiktor Gorszka

Klasa I – Wojciech Chechłowski

Zaangażowanie i zapał wszystkich zawodników są godne podziwu, dlatego też gratulacje należą się każdemu z nich! Może wśród nich znajduje się przyszła gwiazda futbolu? Być może…, jednak z pewnością każdy z tych chłopców może dzięki sportowi rozwijać sprawność fizyczną, uczyć się zdrowej rywalizacji, wytrwałości, współpracy, a przy tym miło spędzać czas w gronie rówieśników.

BK