Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dnia 22.11.2019r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W tym roku postanowiliśmy troszkę w inny sposób uczcić to wspaniałe święto.

 Z samego rana wybraliśmy się na krótką wycieczkę do lubawskiego kina „Pokój” na film   pt. ”O Yeti”. I chociaż film zaczął się nieco strasznie, nie zniechęciło to nawet najmłodszych uczestników naszej wycieczki do wpatrywania się w duży ekran. 

 Do ostatniej minuty filmu dzieci z zapartym tchem i ciekawością śledziły losy głównych bohaterów. Sam wyjazd, kino i oczywiście przepiękny film zrobiły na maluchach ogromne wrażenie. Dzieci uśmiechnięte i szczęśliwe wróciły do przedszkola, gdzie czekała na nich kolejna niespodzianka. Po powrocie  powitał nas  pan dyrektor i życzył dalszej udanej zabawy. Następnie odwiedził dzieci główny bohater tego dnia – Pluszowy Miś, który tańczył i bawił się z maluchami. Na koniec tak wspaniałego dnia na uczniów czekała jeszcze jedna niespodzianka. Na salę wniesiono ogromny tort, jak się później okazało bardzo smaczny, bo dokładkom nie było końca. Dzieci z pełnym bagażem nowych doświadczeni wróciły do domów.

Dziękujemy za tort Radzie Sołeckiej z Łążyna i pani sołtys – Sylwii Wandzlewicz.

Monika Dąbrowska