Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie klas kończących naukę w naszej szkole. Na samym początku pan Dyrektor zwrócił się do najstarszych uczniów z podziękowaniami oraz ze słowami otuchy na otwierający się przed nimi nowy rozdział w życiu. Następnie uczniowie szkoły odebrali zaświadczenia o wynikach egzaminów, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe i działalność w organizacjach uczniowskich. Nie zabrakło również listów gratulacyjnych, wręczanych rodzicom najlepszych uczniów. Młodzież pożegnała się ze szkołą i nauczycielami wzruszającymi przemówieniami oraz inspirującą do głębszej refleksji oprawą muzyczną, przygotowaną przez nasz szkolny zespół.

W tym dniu żegnaliśmy również, po 20 latach nauczania w szkole w Prątnicy, p. Radosława Sendlewskiego. Uczniowie przygotowali na tę okazję skecze i przemówienia związanie z językiem angielskim, którego uczył p. Sendlewski.

Po rozdaniu świadectw, pożegnaniach (tych na czas wakacji i tych już na zawsze) uczniowie rozeszli się do domów na zasłużony odpoczynek. Za trzecioklasistów i ósmoklasistów trzymamy kciuki, a wszystkim życzymy udanych wakacji!

Oliwia Gumowska