W Miasteczku Westernowym

12.06.2019r. uczniowie klasy I, II i III pod opieką wychowawczyń – Pani Marii Jakubowskiej, Pani Marioli Kliniewskiej oraz Pani Joanny Sendlewskiej i Pani Beaty Kamińskiej spędziły dzień na wycieczce w Miasteczku Westernowym. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Najwięcej emocji wzbudziło spotkanie z żywą historią w postaci Western Show, a dzieci podziwiały wyczyny Lucky Luka. Dużo radości dała przejażdżka pociągiem Kansas City Express II, kreatywne zabawy w Daltonowie (Mini Miasteczko Westernowe), wizyta w Kopalni Złota, a przede wszystkim strzelanie do celu.

Oprócz tego uczniowie zwiedzali niezwykły Park Jurajski. Czekały tam poruszające się i wydające dźwięki dinozaury. W podwodnych głębinach uczniowie poruszali się suchą stopą w świecie morskich stworzeń. Dotarli też do Krainy Bajek, Baśni i Legend. Dzieci uważnie obserwowały zwierzęta w zoo. Zainteresowała je ekspozycja Mega-Owady. Dużą frajdę stanowiły też rozwijające wyobraźnię zabawy klockami lego.

Po obiedzie był czas na zakup pamiątek, naukę tańca, zmagania w basenie i wyścigi samochodowe. Wycieczka łączyła walory edukacyjne, ruch na świeżym powietrzu i zabawę, a co najważniejsze – podobała się dzieciom!

BK