Finał Wojewódzki

17 czerwca na stadionie miejskim w Reszlu odbył się Finał Wojewódzki turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Piłkarska Kadra czeka 2019” rocznik 2004 i młodsi. O tytuł Mistrzostw Województwa walczyli: Gmina Reszel, MLKS CZARNI Olecko, SP Prątnica.

Wyniki:
1. Czarni Olecko – Gmina Reszel 5:0
2. Czarni Olecko – SP Prątnica (Gmina Lubawa) 3:0
3. SP Prątnica (Gmina Lubawa)  – Gmina Reszel 2:2
Bramki: Maciej Górski i Robert Kowalkowski

Klasyfikacja końcowa:
1. Czarni Olecko 6pkt bramki 8-0
2.  SP Prątnica (Gmina Lubawa) 1 pkt bramki 2:5
3. Gmina Reszel 1pkt bramki 2:7

Skład SP Prątnica (Gmina Lubawa):
Kozicki Tomasz, Kowalkowski Sebastian, Pruchniewski Kamil, Jakubowski Bartosz, Marszelewski Rafał, Zakrzewski Antoni, Kuczyński Dawid (wszyscy SP Prątnica), Górski Maciej, Frankiewicz Łukasz, Maliszewski Marcel (SP Kazanice), Chyrzyński Igor (SP Rumienica), Kowalkowski Robert, Maj Kamil (SP Tuszewo), Fafiński Paweł (SP Złotowo)