Kim będę, gdy dorosnę?

W ramach preorientacji zawodowej nasze 3 i 4 latki uczestniczyły w zajęciach przybliżające im różnorodne zawody. Poznały zawód krawcowej, bibliotekarki, kucharza, konsultantki-kosmetyczki, rolnika, pielęgniarki, listonosza, kierowcy, lekarza, nauczyciela, policjanta, strażaka, ratownika medycznego, aktora. W świat zawodów wprowadzili je ich Panie, zaproszeni goście a przede wszystkim rodzice, którzy w czasie wizyty w naszym przedszkolu prezentowali zawód, który wykonują. Dziękujemy Panu Błażejowi za przepyszne gofry, Pani Karolinie za piękne ubranka dla lalek, Pani Dorocie za wprowadzenie w świat piękności, Pani Ewie za profesjonalne opatrunki, Pani Genowefie za zachęcenie do czytania książek, Paniom ze schroniska, za pokazanie że można przygarnąć każdego psa. Dziękujemy i obiecujemy, że dalej będziemy poprzez zabawę poznawać zawody, próbując wybrać ten, który będziemy wykonywać jako dorośli ludzie.

Agnieszka Fafińska