Noc w bibliotece

Atrakcja, w której uczestniczyli uczniowie kl. 3b, pod hasłem „Noc w bibliotece” rozpoczęła się o godzinie 20.00 w piątek 17 maja, a zakończyła się o poranku dnia następnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór, niezbędny prowiant oraz dużą porcję dobrego humoru. Nad wszystkim czuwała inicjatorka spotkania p. Ania Rucińska oraz p. Lena Abramczyk. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były tańce i śpiewy przy muzyce, zaczytywanie się w ulubione fragmenty bibliotecznych książek. Nie obyło się także bez gier w planszówki. W jednej z sal urządzony został wieczór filmowy, a dla wszystkich głodomorów serwowane były pyszne tosty. Dodajmy również, że na sali gimnastycznej rozgrywały się emocjonujące mecze siatkówki i hokeja. Przez całą noc uczniom towarzyszył dobry nastrój, nie brakowało również pozytywnej energii. W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów. Uczniowie klasy 3b będą długo wspominać tę miłą noc spędzoną w szkole – pełną wrażeń, atrakcji i dobrej zabawy.

Oliwia Gumowska