Dzień Ziemi

             30 kwietnia w ramach obchodów Dnia Ziemi odbył się w naszej szkole apel przygotowany przez panią Izabelę Zapora. Uczniowie klasy III B gimnazjum wcielili się w role Jasia i Małgosi ,Baby Flory, czy teleteporterów. Motywem przewodnim był Teleexpress w którym dominowały tematy ekologiczne. Oliwia Gumowska wcieliła się w rolę głównej prowadzącej, nie zabrakło też Marka Sierockiego i telehitu muzycznego w wykonaniu Moniki Krajewskiej z klasy VII. Uczennice z klasy IIIA gimnazjum wyrecytowały piękne słowa dotyczące naszej planety Ziemi. Podczas apelu został też rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Moja ziemia-mój dom”. I miejsce zdobył Jakub Małkowski z kl. VII, drugie miejsce zajęła Monika Krajewska z kl.VII, a trzecie miejsce zdobył Adam Józefowicz z kl.V. Na wyróżnienie zasłużyli również : Julia Skręta i Wojciech Kowalkowski z kl.IIIB gimnazjum. Fotografie wszystkich uczniów biorących udział w konkursie można jeszcze podziwiać na I piętrze koło pokoju nauczycielskiego.

Izabela Zapora