Kiermasz świąteczny uczniów klas I – III

             Uczniowie klas I-III szkoły podstawowej pod opieką nauczycieli przygotowali kiermasz świąteczny. Dzięki zaangażowaniu całych rodzin powstały piękne dekoracje choinek i stołów wigilijnych. Na wyróżnienie zasługują: Kamila Józefowicz, Marcin Sadowski, Karolina Ziółkowska, Antoni Sokołowski, Dominik Jakubowski, Hanna Grabowska, Bartosz Szulc, Zofia Rzemińska, Jakub Kowalkowski, Jakub Przyborowski, Julia Truszczyńska, Wiktor Czarnecki, Julia Kamińska, Nikola Ratajczak, Paweł Lenckowski, Krzysztof Breński, Julia Laskowska i Hanna Zakrzewska. Wspólne tworzenie ozdób sprawiło, że zachwycają one pomysłowością i perfekcją wykonania. Wieczór spędzony nad przygotowaniem dekoracji stał się okazją do snucia opowieści o rodzinnych tradycjach i cieszenia się z bycia razem. Wszystkie ozdoby zostały przekazane na Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na ważny cel.

BK