Festyn zawodoznawczy

Uczniowie klas III gimnazjum oraz klasy VIII SP wraz z wychowawcami dnia 07.12. uczestniczyli w festynie zawodoznawczym w Lubawie.Celem festynu było poznanie kierunków ZS w Lubawie oraz poznanie oferty praktyk jakie oferują firmy w Lubawie i okolicach.Uczniom została przedstawiona prezentacja multimedialna, która bliżej przedstawiała szkołę branżową i jej profile. Zostały zaprezentowane również zabawne skecze, które przedstawiały różne zawody i pracę, jaka jest wykonywana. Podczas VII. festynu zawodoznawczego zostały ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego „Rzemiosło w obiektywie”. Jury wyróżniło pracę Wiktorii Zakrzewskiej uczennicy klasy III gim, 2. miejsce zaś przyznało Oliwii Gumowskiej, również uczennicy klasy III gim.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie, jakim był Festyn Zawodoznawczy pomogło naszym uczniom w wyborze dalszej drogi.

Wiktoria Zakrzewska