Mikołaj w naszej szkole

Jest taki dzień bardzo ciepły choć grudniowy… Taki był właśnie 6 grudnia w naszej szkole. Już od rana panowała świąteczna atmosfera i na każdym kroku można było spotkać mikołajowych fanów w mikołajkowych czapkach. Wszyscy uczniowie czekali na Mikołaja. Zanim nastąpił ten moment, najmłodsi uczniowie naszej szkoły rozwiązywali polsko-angielską krzyżówkę, śpiewali piosenkę o Mikołaju, tańczyli wraz z grupą taneczną „Santa Claus’ Helpers” z klasy V i VI. Panie z przedszkola wycinały śnieżynki na czas. Kiedy wszystkie zadania, wcześniej przysłane przez Mikołaja, zostały wykonane, pojawił się długo oczekiwany gość – Santa Claus ze słodyczami.Radość uczniów była przeogromna. Następnie Mikołaj odwiedzał uczniów w klasach. Towarzyszyli mu uczniowie klasy VI, którzy śpiewali świąteczne piosenki. W tym dniu wszyscy otrzymali prezenty. Największy prezent -Szlachetna Paczka, przygotowywany od kilku tygodni dla pani Krysi, dzisiaj został zapakowany przez uczniów i nauczycieli. Wkrótce dla tej starszej pani nadejdzie ciepły grudniowy dzień.

Emilia Czyżak