Szlachetna paczka – pomagam, bo mogę

„Szlachetna Paczka łączy ludzi z różnych światów: biednych i bogatych, zagubionych i pomagających odnaleźć nowy sens w życiu. Daje możliwość takiego pomagania, które ma sens, które daje nadzieję i inicjuje zmianę na lepsze.
Przez 18 lat działania Paczka połączyła miliony Polaków w wielkiej misji walki z biedą. Dzięki zaangażowaniu Darczyńców pomogliśmy 150 tys. rodzin a łączna wartość pomocy osiągnęła prawie 300 mln złotych.
Nie zatrzymujemy się — w tym roku znów zawalczymy o historie 20 tys. rodzin w potrzebie! Bądź z nami.” www.szlachetnapaczka.pl

W tym roku także nasza szkoła postanowiła zaangażować się w akcję SZLACHETNA PACZKA”.
Naszą podopieczna jest samotna Pani Krystyna. Zbieramy różne artykuły spożywcze i środki czystości, ubrania i środki na zakup kilku niezbędnych sprzętów.
Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły bardzo chętnie włączyli się w zbiórkę.
Akcja kończy się 5-6 grudnia a prezent zostanie dostarczony do „naszej” Pani Krystyny 8 lub 9 grudnia.

 

Iwona Fidora