Powiatowy Konkurs Plastyczny – „ Narysuj ważny dzień”

Dnia 27.11.18r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród  w Powiatowy Konkursie Plastyczny

„ Narysuj ważny dzień” zorganizowany przez:  Starostwo Powiatowe w Iławie, Powiatową Bibliotekę w Iławie przy współpracy Bibliotek Publicznych Powiatu Iławskiego.

Celem  konkursu było zachęcanie do ekspresji artystycznej, odkrywanie i rozwijanie w sobie możliwości twórczych, kreatywności i wyobraźni, a tematem było zaprezentowanie wizji uroczystych obchodów Święta Odzyskania Niepodległości. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku od 3 do 9 lat, a prace były oceniane w siedmiu kategoriach wiekowych.

W kategorii trzeciej (dzieci pięcioletnie) pierwsze miejsce zdobył uczeń naszej szkoły Kacper Kruszyński. Kacperek  pod opieką pani wychowawczyni i swojej mamy z rąk Starosty Powiatu Iławskiego pana Bartosza Bielawskiego odebrał gratulacje, dyplom i nagrodę, z której cieszył się najbardziej. Gratulujemy Kacperkowi i życzymy dalszych sukcesów.

Monika Dąbrowska