Zajęcia dodatkowe powstałe z inicjatywy naszego ucznia

Dnia 22.11.2018r w naszej szkole odbyło się pierwsze spotkanie z projektu „Otwarta głowa” który zachęca do zabawy poprzez kreatywne myślenie. Tematem pierwszej lekcji był styl retro oraz tworzenie muzyki elektronicznej. Opiekunem przedsięwzięcia jest Pani Iwona Czyżyk, a całość prowadzi Wojtek Kowalkowski. Nowo powstałe zajęcia mają pobudzić w uczniach (i nie tylko), rozwój intelektualny oraz, jak sama nazwa mówi, zachęcić i pokazać plusy twórczego myślenia. Oprócz tych głównych znaczeń wydarzenie ma swój „przekaz podprogowy”, który ma zwiększać pewność siebie uczestników, którzy za przedstawienie swojej pracy przed grupą są nagradzani punktami z zachowania. Spotkania „kreatywnych myślicieli” będą odbywać się w każdy czwartek od godziny 8:20 do 9:00, w sali numer 14. Serdecznie zapraszamy!

 

Filip Dzięgielewski

foto: Adrian Gałka