Powiatowy turniej tenisa stołowego

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wielu zawodach sportowych. Po rozgrywkach Piłki Ręcznej, 28.10.2018r w Suszu odbył się coroczny, powiatowy turniej tenisa stołowego. Nasi gracze zostali przydzieleni do grup wiekowych 2003-2005 lub 2006 i młodsi. Tenisiści grali na konto swoich gmin. Rozgrywki jak najbardziej można zaliczyć do udanych, po pewnym zwycięstwie w klasyfikacji generalnej Gminy Lubawa, nie obyło się bez sukcesów indywidualnych. W najmłodszej grupie wiekowej chłopców wysokie 5. miejsce zajął Bartosz Jakubowski, a tuż za nim na 6. miejscu uplasował się Błażej Zelmański. W starszej grupie wiekowej po zaciętych pojedynkach , pechowe 4. miejsce zajęła Ola Babska, a w tej samej grupie wiekowej chłopców 3. miejsce wywalczył Michał Bielicki, 1. zaś  Filip Dzięgielewski. Opiekunem na zawodach był Pan dyrektor Dariusz Liberacki.

 

Filip Dzięgielewski