Powitanie jesieni w grupie przedszkolaków

24 września 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste powitanie Pani Jesieni. W tytułowej roli Pani Jesieni wystąpiła pani Agnieszka , która razem z dziećmi śpiewała, tańczyła i zaprezentowała swój jesienny koszyk. Celem zabaw związanych z tematyką było utrwalenie wiadomości o porze roku- jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniała zabawa. Panie Ania i Agnieszka z tej okazji przygotowały dla wszystkich przedszkolaków quiz wiedzy o jesieni, wiersze , piosenki i taniec który wprowadziły nas w radosny nastrój. Aby Pani Jesień mogła z nami zostać na dłużej, dzieci stworzyły obraz, który udekorowały pięknymi kolorowymi liśćmi. Tak miło powitana jesień na pewno nie będzie smutna, nudna, zimna, ale piękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby.

Monika Dąbrowska