Dzień Przedszkolaka u naszych maluchów

20 września to dzień wyjątkowy dla przedszkolaków. To właśnie tego dnia w SP w Prątnicy dzieci hucznie obchodziły swoje święto. Od samego rana przygotowywaliśmy się do wspólnych gier i zabaw. Maluchy razem z paniami z oddziału przedszkolnego tworzyły prace plastyczne, które stały się później dekoracją sali balowej .Wszystkich zgromadzonych powitał serdecznie pan dyrektor Dariusz Liberacki, który wspólnie z dziećmi wykonał taniec powitalny. Tego dnia na dzieci czekała moc atrakcji. Śpiewaliśmy po angielsku z panią Emilią, gimnastykowaliśmy języczki z panią Asią i wyginaliśmy śmiało ciało ze swoimi paniami. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się chusty KLAZA. Tańczyliśmy w kole i w parach. Maluchy zgrabnie naśladowały ruchy podczas zumby dla dzieci. Każdy otrzymał odznakę „ Medal Przedszkolaka” i z kolorowym balonikiem wrócił do domu, by podzielić się wrażeniami z rodzicami.

 

 

Anna Jędrzejewska,Monika Dąbrowska, Agnieszka Rozwadowska, Agnieszka Fafińska