Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 22.06.2018r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Na samym początku w intencji wszystkich uczniów naszej szkoły została odprawiona msza święta. Później w sali gimnastycznej nastąpiło najpierw pożegnanie uczniów klas III. Pan dyrektor Dariusz Liberacki zwrócił się do trzecioklasistów ze specjalnymi podziękowaniami, a także słowami otuchy na ich dalszą edukację. Nie obyło się także bez wręczania świadectw, listów gratulacyjnych dla rodziców, a także nagradzania najlepszych sportowców i najlepszych uczniów. Nie zapomnijmy, że 2 klasy gimnazjum także należycie pożegnały starszych uczniów drobnymi upominkami. Za wszystkich i każdego z osobna mocno trzymamy kciuki za ich dalszą edukację i nowy rozdział w ich życiu. POWODZENIA!

Następnie  pożegnano na czas wakacji uczniów szkoły podstawowej i II klas gimnazjum. Po mszy świętej uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej. Zakończenie roku szkolnego było okazją, aby nagrodzić najlepszych uczniów. Po uroczystym apelu wszyscy  udali się  do klas i tam pożegnali się ze swoimi wychowawcami oraz kolegami. Teraz przed naszymi uczniami długo wyczekiwany czas odpoczynku. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

 

Oliwia Gumowska, Wiktoria Zakrzewska