Wycieczka kl. I, II i III B

Uczniowie klas I,II i III b wraz z opiekunami: panią Marią Jakubowską, Mariolą Kliniewską, Anetą Kowalkowską oraz Agnieszką Rozwadowską 6 czerwca wybrali się na wycieczkę do Trójmiasta. Jej pierwszym punktem był rejs statkiem Dragon. Uczniowie, zaopatrzeni w różne gadżety, bawili się wesoło w piratów i poszukiwaczy skarbów. Następnie wybrali się do Sopotu, gdzie spacerowali po najdłuższym nad Morzem Bałtyckimi molo. Pogoda w tym dniu dopisała, wiec nie mogło zabraknąć harców w morzu, zbierania muszli i zabaw na piasku. Po posiłku i zakupieniu pamiątek dla siebie i swoich bliskich uczniowie wyruszyli do Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku. Mieli tam okazje zobaczyć zwierzęta i ptaki pochodzące z różnych kontynentów. Po wizycie w zoo zmęczeni, lecz pełni wspomnień z uśmiechem na twarzach wyruszyli w drogę powrotną.

Agnieszka Rozwadowska