Rozgrywki PRĄTNICA CUP rozpoczęte

Dnia 14.05.2018r. rozpoczęły się słynne rozgrywki „Prątnica Cup”. Tego dnia swój turniej rozegrały dziewczeta z Prątnicy. Niestety zjawiły sie tylko 3 zespoły, do których należały:        Sp Pratnica, Samplawa i Rożental. Nasze dziewczęta, po zaciętym  meczu z Rożentalem, przegraly 2:4. W następnym meczu zrewanżowały sie z rówieśniczkami z Samplawy wygrywając 3:0. W ostatnim meczu ekipa z Rożentalu pokonała nasze reprezentantki  i sięgnęły po 1 miejsce. Reprezentantki Pratnicy zdobyły 2 miejsce.
Sklad Zs Pratnicy:
Patrycja Klejna, Natalia Mieczkowska, Lena Kopistecka, Oliwia Zasuwa, Oliwia Ziejewska, Amelia Wroszkowska, Wiktoria Rozwadowska i Karolina Derkowska.
Opiekunami byli pani Lidia Abramczyk i pan dyrektor Dariusz Liberacki.

 

Filip Dzięgielewski