Gminne zawody lekkoatletyczne

Dnia 09.05.2018r reprezentanci naszej szkoły brali udział w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych. Rozgrywki odbyły się na stadionie miejskim w Lubawie. Pomimo zaciętej rywalizacji naszym koleżankom i kolegom udało się zająć wysokie miejsca. Dla Szkoły Podstawowej 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową zdobyła Patrycja Klejna. W konkurencjach gimnazjalnych: 1 miejsce żeńskiej sztafety w składzie- Ola Ćwiklińska, Ala Weinar, Dominika Zileińska i Malwina Biedrzycka, 3 miejsce męskiej sztafety w składzie- Szymon Zelmański, Adam Dybich, Szymon Żuralski i Dominik Piekoszewski, 3 miejsce Szymona Żuralskiego w biegu na 300m, 2 miejsce Oli Ćwiklińskiej w biegu na 300m, 2 miejsce Gosi Rykaczewskiej w skoku wzwyż, 3 miejsce na 300m i 100m Malwiny Biedrzyckiej, oraz 1 miejsce na 100m i 2 w skoku w dal Dominika Piekoszewskiego. W klasyfikacji generalnej drużyn 7 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa, a 4 miejsce przypadło gimnazjum. Opiekunami na zawodach byli Pani Lidia Abramczyk i Pan dyrektor Dariusz Liberacki.

 

Filip Dzięgielewski