Konkurs recytatorski – eliminacje szkolne

6 kwietnia odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego, którego organizatorkami były panie: Maria Jakubowska, Mariola Kliniewska oraz Beata Kamińska. Uczniowie nie zawiedli i licznie stawili się, aby zapewnić wszystkim słuchającym poetycką ucztę dla ducha. Jury w składzie: pani L. Abramczyk, pani G. Lewandowska i pani E. Kasprzycka miało trudny orzech do zgryzienia, ale w końcu udało się wyłonić zwycięzców, którzy jeszcze w kwietniu będą reprezentować naszą szkołę podczas miejsko – gminnych eliminacji w Lubawie.

Nagrodzeni:

klasy I – III sp

I miejsce – Hanna Zakrzewska

Filip Burdach

 

klasy IV – VI sp

I miejsce – Katarzyna Kitłowska

Jan Burdach

Wyróżnienie: Marta Okoniewicz

 

klasy VII sp oraz II – III gim

I miejsce: Wiktoria Zakrzewska

Oliwia Gumowska

 

Wyróżnienia: Marta Kitłowska, Aleksandra Kitłowska

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a za naszych reprezentantów już od dzisiaj mocno trzymamy kciuki.