Zawody piłki nożnej

Dnia 01.03.2018r w hali sportowej w Złotowie reprezentanci naszej szkoły brali udział w zawodach piłki nożnej. Tego samego dnia zagrały dziewczęta i chłopcy. U dziewcząt wszystkie mecze były bardzo zacięte i trudne. Po pierwszym wysokim zwycięstwie nad Sampławą, niespodziewanie uległy rówieśniczkom z Kazanic. Zajęcie pierwszego miejsca zależało od meczu z zespołem z Grabowa. Niespełna 30 sekund przed ostatnim gwizdkiem dziewczęta zdobyły zwycięską bramkę i mogły się cieszyć ze zwycięstwa w całym turnieju. U chłopców mecze były również zacięte,  potwierdzili oni swoje ambicje nie tracąc żadnych punktów. Po wygranej z Sampławą przyszedł czas na ciężki mecz z Grabowem. Niecałe 3 minuty przed końcem meczu odrobili wynik z 1:2 na 4:2. Po tym spotkaniu przypieczętowali wygraną w turnieju skromnym zwycięstwem 2:1 z Kazanicami. Dzięki temu obie ekipy z Prątnicy- żeńska i męska – zakwalifikowały się do dalszego etapu, który odbędzie się 13.03.2018r w Lubawie.

Skład dziewcząt: Ala Weinar, Patrycja Krajewska, Gosia Rykaczewska, Ola Babska, Ola Ćwiklińska, Gosia Karczewska i nieobecna z powodu choroby, a jadąca dalej Emilia Śliwińska.

Skład chłopców: Szymon Zelmański, Dominik Piekoszewski, Juliusz Krajewski, Adam Dybich, Paweł Szczypski, Kacper Małkowski, Szymon Żuralski i Filip Dzięgielewski. Opiekunem na zawodach był Pan dyrektor Dariusz Liberacki

 

Filip Dzięgielewski