5 i 6 latki świętują walentynki

Dzień Świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
że chcą kochać i kochają!

Tak też właśnie  uczniowie z grupy 5 i 6 latków przeżyli dzień 14 lutego w atmosferze ciepła, serdeczności i przyjaźni. Dominującym kolorem środy stała się czerwień, a dzieci już od samego rana obdarowywały się drobnymi upominkami. W sali naszych zerówkowiczów działała tego dnia poczta walentynkowa. Każde dziecko mogło podarować swojej przyjaciółce lub przyjacielowi wykonaną kilka chwil wcześniej, podczas zajęć, kartkę walentynkową.

Kolejną atrakcją naszych przedszkolaków była konkurencja drużynowa, w której członkowie każdej z grup układali ogromne serca z plastikowych nakrętek. A ponieważ serca i serduszka to nieodłączny atrybut walentynek, uczniowie tworzyli je także  … z balonów, którymi następnie ozdobili swoją salę.

Na sam koniec dnia wszyscy chętni uczniowie mogli uwiecznić swój wizerunek na specjalnie na tę okazję stworzonej ławeczce przyjaźni.

Tegoroczne walentynki z pewnością na długo zapadną w pamięć naszym najmłodszym uczniom.