Konkurs POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI

Czteroosobowa grupa z naszej szkoły wzięła udział w trzecim etapie Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”, który odbył się 12 stycznia 2018r. w Iławie. Naszą szkołę reprezentowali: Filip Dzięgielewski, Oliwia Gumowska, Malwina Biedrzycka oraz Wiktoria Zakrzewska.

Nasza grupa, wraz z innymi pięcioma grupami  pisała test z wiedzy o Parku Krajobrazowym Wzgórz Dylewskich.  Nasi uczniowie zdobyli 55 punktów, ostatecznie zajmując czwarte miejsce. Przed nimi pojawiła się Szkoła Podstawowa z Durąga oraz Gimnazjum w Grabowie-Wałdykach, którzy awansowali do następnej części konkursu. Za Prątnicą uplasowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lipowie, przegrywając z naszymi uczniami jednym punktem oraz Gimnazjum w Dąbrównie.

 

 

Malwina Biedrzycka