Karnawału czar … – klasy I – III

Karnawał to czas radości i rozrywki. Z tego powodu dnia 16 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej w Prątnicy odbyła się zabawa choinkowo-karnawałowa dla uczniów klas 1-3. Uczniowie klas trzecich przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek z młodszych klas bajkowe przedstawienie. Następnie wszystkie dzieci brały udział w licznych zabawach tanecznych. Niezwykłym wydarzeniem była wizyta św. Mikołaja, który przyniósł dzieciom prezenty. Dzieci, dziękując Mikołajowi, zaśpiewały gościowi wiele piosenek. Odbył się również konkurs na najciekawsze przebranie. Na bal przybyły królewny, rycerze, kotki, krasnale i wiele, wiele innych postaci. Jako, że wszystkie przebrania były bardzo udane, zwycięzcami zostały wszystkie dzieci. Śmiechom i zabawom tego dnia nie było końca.

 

Dorota Szauer